Na golfovém trhu se pohybujeme již od roku 2000, kdy jsme se dali dohromady jako parta golfových nadšenců, která chtěla zpřístupnit golf co nejširšímu okruhu hráčů. Proto jsme společně založili Bestgolf.cz - specializovaný kamenný obchod a přidružený eshop, kde golfisté naleznou vše potřebné.

S postupem času a s přibývajícím počtem golfistů, získávala na důležitosti potřeba zákazníků odlišit se a zdůraznit svou individualitu. Proto jsme vytvořili specializované webové stránky Golfprint.cz, které se specializují na personifikaci golfového vybavení. Díky tomu jsme schopni našim zákazníkům zajistit potisk golfových míčků, potisk golfových týček či potisk golfových markovátek a vypichovátek. Vedle potisků golfového vybavení poskytujeme také výšivky a nášivky golfového oblečení a golfového vybavení. Díky tomu umíme opatřit libovolnou značkou, monogramem či logem Vaše trička, mikiny, ručníky, golfové bagy, travel bagy či obaly na boty atp.

Pokud budete spokojeni Vy, budeme spokojeni i my. Chceme všem našim zákazníkům nabídnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Pro tisk, potisk, výšivky i nášivky používáme ty nejmodernější technologie, které jsou schopny zajistit tu nejlepší kvalitu. Věříme, že se vám u nás bude líbit a rádi se budete vracet.

 

 

 

 Proč spolupracovat právě s námi?

 

 

Tradice a zkušenosti

Potiskům golfového vybavení a oblečení se věnujeme již více než 15 let. Proto můžeme garantovat kvalitu ověřonou časem. Každý rok úspěšně realizujeme stovky zakázek!

   

Garance spokojenosti

Na kvalitě si zakládáme a za svou prací  absolutně stojíme! Proto u všech našich zakázek poskytujeme Garanci spokojenosti. Nedopadne-li vše tak, jak bylo domluveno, vše napravíme!

             
 

Garance termínu

Potisk realizujeme již do druhého dne. Přesto jsme radši, když objednáte všas a můžeme Vaši zakázku realizovat s maximální pečlivostí. Domluvený termín dodržíme za všech okolností!

   

Doprava zdarma

Všechny realizované zakázky si můžete vyzvednout osobně na našem kamenném obchodě nebo Vám je zdarma zašleme na Vaši adresu. Cena zakázky, kterou obdržíte, je tedy konečná!

             
 

Moderní technologie

Využíváme nejmodernější tiskové technologie. Potisk realizujeme digitálním či tampónovým potiskem. Každá z těchto technologií má své přednosti. Těchnologii vhodnou pro Váš potisk, vybereme společně.

     

Individuální přístup

Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně. Snažíme se vyhovět všem požadavkům a najít způsob, jak realizovat každou zakázku. Nebojte se na nás obrátit i v případě, že Vás jinde odmítli.